blog.garaż.net

09 sierpnia 2009

Gry

Z dobre kilka lat temu odpuściłem sobie granie ze względu na przekonania i brak funduszy na legalne kopie oprogramowania (to jednak nie sprawiło, że jestem zwolennikiem Linuksa :P). Od czasu do czasu szarpnąłem się na jakiś tytuł ale musiał być ku temu bardzo konkretny powód (CS bo często graliśmy po LAN-ie w czasie studiów, NFS MW bo uwielbiam serię -- no może z pominięciem co niektórych części).

Ostatnio powoli zaczynam jednak nadrabiać zaległości. I w sumie nie jest to aż tak bolesne, wręcz przeciwnie, przyjemne z przyjemnym i pożytecznym (bądź co bądź to studiowanie referencji do pracy). Starsze tytuły dostępne teraz są dosłownie dla każdego -- za 10-30zł można nabyć najlepsze tytuły z przed kilku lat, a w 100 zamykają się te nieco młodsze, które są nadal na topie.

Tak przy okazji poprawiam sobie samo ocenę jak patrzę na inne produkcje. Czasami sprawia sporo frajdy znalezienie błędu (o ile nie psuje to całej rozgrywki) lub rozkminianie w jaki sposób, ktoś implementował fizykę lub efekty. :)

Tak więc czas wracać do grania. Tak poza tym notatka została naskrobana w czasie bez produktywnego gapienia się w monitor podczas instalacji Painkillera. ;)

Comments !